Sve obavijesti

  • 29.05.2019
Obrana završnih radova - ljetni rok 2019.

KOMISIJE  ZA  OBRANU  ZAVRŠNOG  RADA

U LJETNOM ROKU ŠK.GODINE  2018./2019.

 

 

 

RAZRED   4A:  03. lipnja  2019.                  1415 sati;              učionica  4

 

  1. Sanja Vrbanec, predsjednik, mentor
  2. Ana Marketin – Sedlar, zapisničar, mentor
  3. Darko Bobek, član, mentor
  4. Slavo Marketin, član, mentor
  5. Sonja Štefanac, član, mentor

RAZRED   4C:  03. lipnja  2019.                     1130 sati;            učionica  2a

  1. Slavo Marketin, predsjednik, mentor
  2. Denis Drljepan - Mihoci, zapisničar, mentor
  3. Sanja Vrbanec, član, mentor
  4. Stjepan Krsnik , član, mentor

RAZRED  3E : 03. lipnja  2019.                      1000 sati;             učionica  3

 

  1. Stjepan Krsnik, predsjednik, mentor
  2. Darko Bobek, zapisničar, mentor
  3. Miran Češnjaj, član, mentor

RAZRED  3E : 03. lipnja  2019.                       900 sati;              učionica 5

 

  1. Robert Vindiš, predsjednik, mentor
  2. Dubravko Kern, zapisničar, mentor
  3. Ivica Štrlek, član

RAZRED   3F:  03. lipnja  2019.                     1000 sati;           učionice  9

           

  1. Radovan Vidić, predsjednik, mentor
  2. Dubravko Kern, mentor
  3. Slavo Marketin, zapisničar
  4. Robert Vindiš, član

RAZRED  3J :  03. lipnja  2019.            1130 sati;    kabinet automatizacije

  1. Radovan Vidić, predsjednik, mentor
  2. Miran Češnjaj, zapisničar, mentor
  3. Ivica Štrlek, mentor
  4. Ana Marketin – Sedlar, mentor
  5. Slavo Marketin, član

RAZRED  3I :  03. lipnja  2019.                       1130 sati;             učionica 5

  1. Robert Vindiš, predsjednik
  2. Dubravko Kern, zapisničar, mentor
  3. Zlatko Vilaj, član

RAZRED  3H :  03. lipnja  2019.                    930 sati;             učionica  7 NZ

  1. Filip Pižeta, predsjednik
  2. Marijana Balić – Lovrec, zapisničar
  3. Željko Antunović, mentor, član
  4. Verica Kopriva – Kozjak, mentor, član

RAZRED  4B :  03. lipnja  2019.                     715 sati;             učionica  9 NZ

  1. Monika Žganec, predsjednik, mentor
  2. Andreja Koščak – Lacković, zapisničar, mentor
  3. Željko Antunović, član, mentor
  4. Verica Kopriva – Kozjak, član, mentor
  5. Siniša Horvat, član, mentor
  6. Irma Dračić, član, mentor
  7. Marijana Balić – Lovrec, čaln, mentor

RAZRED  4D :  03. lipnja  2019.                    1030 sati;           učionica  10 NZ

  1. Nevenka Herega - Bogović, predsjednik, mentor
  2. Darinka Lončar Kočić, mentor, zapisničar
  3. Irma Dračić, član, mentor

Ravnatelj:

Milan Žunar, dipl.ing.