• SIPS: 042 / 211 - 777

Sve obavijesti

  • 31.05.2018
Komisije i vremenik obrane završnih radova

RAZRED   4A: 04. lipnja 2018.                1415 sati;              učionica 4

  1. Sanja Vrbanec, predsjednik, mentor
  2. Ana Marketin – Sedlar, zapisničar, mentor
  3. Darko Bobek, član, mentor
  4. Josip Kotolenko, član

RAZRED   4C: 04. lipnja 2018.                     1230 sati;            učionica 2a

  1. Stjepan Krsnik, predsjednik, mentor
  2. Nenad Visković, zapisničar, mentor
  3. Zoran Čus, član, mentor

RAZRED 3E : 04. lipnja 2018.                      1000 sati;           učionica 3

  1. Stjepan Krsnik, predsjednik, mentor
  2. Darko Bobek, zapisničar, mentor
  3. Slavo Marketin, član, mentor
  4. Zoran Čus, član, mentor

RAZRED   3F: 04. lipnja 2018.                     1100 sati;          učionice 4

           

  1. Ivan Trtinjak, predsjednik, mentor
  2. Dubravko Kern, mentor, zapisničar
  3. Ivica Štrlek, član,mentor
  4. Radovan Vidić, član, mentor

RAZRED 3G : 04. lipnja 2018.                      900 sati;             učionica 5

  1. Ervin Jakopec, predsjednik, mentor
  2. Robert Vindiš, mentor
  3. Darko Nišević, zapisničar

RAZRED 3J : 04. lipnja 2018.            800 sati;    kabinet automatizacije

  1. Radovan Vidić, predsjednik, mentor
  2. Miran Češnjaj, zapisničar, mentor
  3. Ivica Štrlek, mentor

RAZRED 3I : 04. lipnja 2018.                       730 sati;               učionica 5

  1. Robert Vindiš,, predsjednik
  2. Dubravko Kern, zapisničar, mentor
  3. Ivin Hudoletnjak, član

RAZRED 3H : 04. lipnja 2018.                    730 sati;            učionica 2b

  1. Verica Kopriva – Kozjak, mentor
  2. Željko Antunović, predsjednik, mentor
  3. Siniša Horvat, član
  4. Filip Pižeta, zapisničar, član
  5. Monika Žganec, član

RAZRED 4B : 04. lipnja 2018.           1100 sati;                     učionica 2b

  1. Monika Žganec, predsjednik, mentor
  2. Irma Dračić, zapisničar, mentor
  3. Željko Antunović, član, mentor
  4. Verica Kopriva – Kozjak, član, mentor
  5. Siniša Horvat, član, mentor
  6. Vlatka Slunjski Piskač, član, mentor
  7. Filip Pižeta, član, mentor

RAZRED 4D : 04. lipnja 2018.                     900 sati;            učionica 15

  1. Nevenka Herega - Bogović, predsjednik, mentor
  2. Siniša Horvat, mentor, zapisničar
  3. Matija Habuš, član, mentor
  4. Irma Dračić, član, mentor

Ravnatelj:

Milan Žunar, dipl.ing.